Foto te femrave me te bukur ne bote

Закрыть ... [X]

Ora 03:33 Futboll E martë, 23 tetor 2018

Futboll

Futboll

Notat e lojtarëve: Paraqitje solide e Mustafit dhe Xhakës, Aubameyang ishte heroi

Futboll

Gundogan “ngrit në qiell” Guardiolan: E vështirë të kesh paraqitje të dobët me Man Cityn

Futboll

Mourinho: Kjo është skuadra favorite për ta fituar Ligën e Kampionëve

Futboll

Pozita e pabesueshme ku Xhaka u paraqitë sonte për 30 minuta

Më të lexuarat

Misteri i vdekjes së huliganit

Sigurjonsson u shpreh për Blick pas problemeve me Shaqirin

Stadiumi i një fshatit që mblodhi 10 mijë shikues në kohën e okupimit

Shqiptari 15-vjeçar ftohet te Maqedonia, kundër Spanjës

Sondazh

test

Kolonializmi i huaj ishte një fatkeqësi, prej kolonializmit të huaj është kthyer ne kolonializmin vendor!

PO, Referendumit nëse është garanci edhe për vetëvendosjen e shqiptarëve

Kosova në shitje!

Pa kredibilitet, Hashimi nuk mund të hapë ambasadë as në “Qurilla” të Sibofcit, lëre më në Jerusalemin e Izraelit!

Vdes njëra nga dy të aksidentuarat në ‘Rrugën B’

Horror në Zvicër: 19- vjeçari me origjinë shqiptare i pret gjyshes kokën me thikë

Aksident i rëndë në Krushevë të Klinës

Prishtinë, arrestohet pasi sulmoi gruan

Jo vetëm Trekëndëshi i Bermudës. Ja 10 vende po aq misteriozë

Hajdutëve ua priste veshët, armiqtë përfundonin si ushqim i luanëve

Zbulohet varri i lashtë e i jashtëzakonshëm

Pse motra e Mbretëreshës Elizabeth, Princesha Margaret nuk ishte kurrë një kërcënim për fronin!

MEHDI (HAMIT) LEPAJA

Kaluan 4 vite pa më të dashurin tonë, Kujtimi yt do të rrojë përgjithmonë në mendjen dhe zemrat...

Ramize (Emrullahu) Alishani

Në hapësirë fluturon fytyra jote e ëmbël. Ti na buzëqesh nga lart, na bënë me dorë dhe na jep guxim....

Afshine Omaj

Të jetosh në zemrat e atyre që i le pas, do të thotë të  mos vdesësh...

Florid Mensur Hoxhaj

Shoqëria zgjatë sa e gjithë jeta, por jeta pa TY ishte e shumë e shkurt. Të kujton me shumë mall shoku Arjan Susuri...

Tjera

Dëshironi të ndryshoni diçka në jetën tuaj? Ja nga duhet ta nisni

Gazetarët izraelitë e thumbojnë, por përgjigja e Mavrajt do bëjë krenar çdo shqiptar

Mosmarrëveshje në Kamenicë, godet me një mjet pune

Komiteti për Politikë dhe Financa, diskutoi pasqyrat financiare komunale për nëntëmujorin e parë të këtij viti

Në Skenderaj keqpërdoret seksualisht e mitura

Ndiqni ne Facebook

ШОКИРУЮЩИЕ НОВОСТИRelated News


Cashwise photo waite park mn
2018 land cruiser photos
Us passport photo size in cm
Sarah jane dias bikini photos
Boy photo birthday invitations