Foto te bukura per dashuri

Закрыть ... [X]

urime-per-ditelindje-per-motren

Te kesh një motër është një privilegj i vecante qe jo cdo njeri mund ta kete. Motra gjithmonë do të jetë personi me te cilen ju mund të ndani sekretet tuaja më të thella. Ju gjithmonë mund të mbështeteni tek ajo për të ndarë momentet dhe castet e foto te bukura per dashuri vështira që po kaloni ne jete. Nga ana tjetër, ju do jeni krahu i saj ku ajo do të qajë për një dashuri të humbur, ose hapjen e një shishe shampanjë për festimin ose arritjen e nje suksesi të madh. Ju do te jeni ne krah te saj, kur ajo do te jape zemrën njeriut me te cilen ajo do te lidhe jeten dhe ju gjithmonë do ta falenderoni qe ju ka bërë per të qeshur më shumë se kushdo tjetër që njihni. Ditëlindja është vetëm një arsye me shume për ti treguar motrës se ajo gjithmonë do të jetë personi me i dashur. Një buqete me Mimoza apo nje dreke jashte mund të jetë një mënyrë e bukur për të treguar dashurinë tuaj ose blerja si dhurate linjën e saj të preferuar kozmetike për trupin dhe fytyrën në mënyrë që ajo mund të ndjehet e bukur kudo që shkon. Dhe në qoftë se gjithçka tjetër dështon, një kartoline urimi per ditelindje do të mjaftojë. Nëse keni probleme ne gjetjen apo te shkruarit e mesazhit te përsosur për te, mos u shqetesoni. Këtu do te gjeni 60 urime per ditelindje per motren që do ta kujtojnë atë pse motra është dhurata më e madhe në botë!

Urimin tuaj per ditelindje per motren mund ta shoqeroni me nje nga qe kemi perzgjedhur posacerisht per ju.

 

Motra, I mban mend ndeshjet me jastëk qe benim çdo natë te Shtunë? Si thua ta provojme përsëri! Gëzuar ditëlindjen!

Ti prek zemrën time si askush tjetër, dhe ti keni qenë gjithmonë busulla ime ne caste te veshtira dhe burim mbështetje. Unë jam shumë e lumtur të festoj ditëlindjen me ty sot. Le ta kthejme kete dite më të bukuren qe kemi kaluar ndonjëherë!

Urime për ditelindjen motres time të preferuar! Lavdi Zotit që behesh më pak e bezdisshme me kalimin e viteve. Ishte shaka. Ti je më e mira!

Gëzuar ditëlindjen vajzës me të dashur më te bukur, me inteligjente. Ti më kujton shumë per veten. Të dua, motër!

Trendafilat janë të kuq, vjollcat janë blu, Urime per ditelindjen e dashura moter!

Dërgoj këtë mesazh urimi motrës time të bukur, Gezuar ditelindjen pertej detit!

Urime per ditelindjen motrës time te madhe dhe urime qe u bere e mencur dhe fisnike.

Urime per ditelindjen motra e vogel, te uroj një dite te bukur sot.

urime-per-ditelindje-motres-me-te-mire-ne-bote

Unë do të jem prane teje për të siguruar që të gjitha dëshirat tuaja të realizohen.

Përshëndetje nga tifozi më i madh i ditëlindjes tende. Ti do të jesh gjithmonë # 1.

Ky mesazh shkon për vajzën time të preferuar që gjithmonë me bënë të qesh.

Për motren time te vogel- te falenderoj që je personi më i mirë qe unë njoh.

Urimet janë për yjet, por unë mund të shoh se ti tashme i ke arritur ato.

Urimet më të bukura për të vetmen vajzë qe pëlqen të vishet si princeshë.

Ndjehem me shumë fat sot qe ke ardhur në këtë botë.

Unë shpresoj qe ky vit te sjelle më shumë gëzim se viti i kaluar.

Gëzo çdo minutë, sepse kjo ditë e veçantë është bërë për ty!

Urime per ditelindjen moter… tani le të presim tortën, pasi me ka marre uria!

Te uroj një tjeter vit me aventura te bukura dhe surpriza të paparashikueshme J Gezuar ditelindjen!

Ti gjithmonë do të jesh ylberi që shkëlqen në stuhitë e mia më të mëdha.

Siç ka thene Nona: “Zoti duhet të kete shpenzuar pak më shumë kohë me ty.”

urime-per-ditelindje-moter

Sot është dita ime e preferuar, sepse kam ardhur për të festuar me ty motra ime.

Doja të dërgoja këtë mesazh për të të thënë ne jemi gjithmonë krenar për ty.

Gëzuar Ditelindjen moter, mos u bëj merak se këtë vit nuk do të harroj të sjellë shishen e shampanjës!

Urime per ditelindje vajzës më elegante qe unë njoh, njerezit akoma kthejne koken kur ti kalon.

Ti je si një kuti me çokollata: e ëmbël, bujare dhe e mahnitshme.

Faleminderit që ke marrë pjeset me te mira nga te gjithe ne, familja. Gezuar ditelindjen moter.

Një kërmill njeherë tha: “Nuk është kurre vonë për të uruar Gëzuar Ditelindjen.”

Urimet më të mira për një vit me mundësi të mëdha dhe lumturi.

E ngrej gotën për një dolli per motren time të bukur, ti je me të vërtetë e vecante.

Cfare ndjesie eshte te jesh me e vjeter… me fal, nje vit me shume.

Faleminderit që ke qenë frymëzimi im më i madh dhe shoqja ime më e mirë, Urime per Ditelindjen Moter!

urime-per-ditelindje-moter-gezuar

Çdo vit vjen me më shumë mencuri, këtë vit unë mund ta shoh këtë në sytë e tu.

Nuk ka asnjë ankese per ikjen e viteve, derisa të gjeni thinjen e pare ne flokët tuaj.

Motër e dashur, thonë se motrat grinden, zihen, shahen por ajo cfare deshiroj të bëj për ditëlindjen tende është te dhuroj nje përqafim, puthje dhe te uroj ditëlindjen më të bukur qe ke kaluar ndonjëherë! Të dua gjithmonë. Gëzuar ditëlindjen Moter!

Edhe pse ne nuk shkojme mire së bashku, miqësia qe ne ndajmë akoma lumturon zemren time. Faleminderit që ke qenë motra më e mirë qe mund te kisha! Gëzuar ditëlindjen.

Unë sinqerisht nuk e di se cila prej nesh është me të vërtetë më me fat. Ti je motra më e mirë qe unë mund të kërkoja. Gëzuar ditëlindjen.

Shokët mund të shkojnë e të vijnë dhe të tjerë do të largohen, por ti je shoku im i vetëm më i mirë me të cilin unë dua të qëndrojë përgjithmonë. Urime per ditelindje per motren.

Edhe pse torta është e mirë, behet më e mirë kur i hedhim krem siper. Ti je kremi i tortës time dhe shoqja ime më e mirë. Gëzuar ditëlindjen.

Edhe pse kemi prindërit tanë per të falënderuar që na bërë motra, unë mendoj se ne u bëmë vetë shoqe të mira. Dhe unë kurrë nuk dua që kjo të ndryshojë. Urime per ditelindje per motren.

Askush nuk te përqafon si ti. Këtu është një përqafim i madh për të thënë: Urime ditelindjen. Të dua, Motra!

Ti je kafja ime e mëngjesit dhe gëzimi në jetën time. Të dua, motër. Gëzuar ditëlindjen.

Personit te vetëm në jetën time që më bën të qesh kur unë dua të qaj. Faleminderit për çdo gjë, moter. Ti je më e mira. Gëzuar ditëlindjen.

Nëse do kishim nevojë per pseudonime dhe do ishin duke notuar në det, unë do të thërrisja yll deti, sepse ti je një yll! Urime per ditelindje per motren!

urime-per-ditelindje-moter-te-perqafoj

Motres time te dashur që ka parë gjithmonë më të mirën te une, edhe kur ka pasur pak për të gjetur. Faleminderit moter. Gëzuar ditëlindjen.

Te kesh një motër është si të paturit e një lule të bukur nga i njëjti kopsht magjik. Të dua, Moter. Gëzuar ditëlindjen.

Unë e di se është ditëlindja jote, por dita e sotme ka qenë gjithmonë e veçantë për mua, sepse kjo është dita ne te cilen shoqja ime me e mire ka lindur. Gezuar ditelindjen moter!

Për personin më të bukur, me të vërtetë, me të dashur dhe adhurueshem. Gezuar Ditelindjen Moter!

Ti me bën te ve buzën ne gaz kur mendoj për marredhenien- tonë dhe pastaj gjithmonë ja plas te qeshures për shkak të faktit se nuk ka asgjë që mund të bëjmë për të ndryshuar këtë. Per të qeshur, ehee? Urime per ditelindje per motren.

A te kam thene ndonjehere se ti je motra ime e preferuar? E pra, ti je, por mos ja trego te tjereve pasi mund të na sulmojne. Gëzuar ditëlindjen.

Hej Moter! Gjeje çfarë: Sot është ditëlindja jote! Më në fund e mbajta mend, por mos më pyet sa vjec u bere. Nuk ka njeri kohë për matematike!

Më lejo te uroj per ditelindje, para se të të them ndonjë gjë tjetër. Sepse tani kam dëshire të uroj fat- të mbare foto pasi do të kesh nevojë nëse deshiron të bëhesh kaq e mire sa unë! Unë e di se kjo ditë nuk do të jetë aq e përsosur sa je ti, por unë shpresoj te vije afër. Urime per ditelindjen, Moter.

Moter, të dua me gjithë zemrën time. Unë jam shumë e bekuar që je motra ime, dhe dyshoj se dikush tjetër mund të doje kaq shume sa une. Gëzuar ditëlindjen. Dashuria ime.

Hej ti, qenie e mrekullueshme njerëzore. Gezuar Ditelindjen! Xx nga motra jote, që te adhuron.

Edhe pse ti nuk je motra ime e vetme, të dua si askend tjetër. Faleminderit që je kaq e mahnitshme. P.S. Shhhh … mos i trego askujt qe thashë ti je motra ime e preferuar.

Urime për ditelindje për motrën me capkene! Të dua, motër. Kalofsh një ditëlindje të mrekullueshme.

Motra, uroj qe kjo ditë mund të jetë dita më e bukur që keni pasur ndonjëherë. Do deshiroja shume te isha me ty atje- por ti je e mahnitshme me gjithcka qe rrethon kështu që unë jam e sigurt që do të jesh mirë. Gëzuar ditëlindjen. Xx

Hej moter, deshiroj të uroj një ditëlindje shumë të lumtur për fëmijën e dytë të preferuar prinderve tanë. Te perqafoj

Miqësia jote do të thotë bota për mua. Me mungon shumë, motër. Kalofsh një ditëlindje të mrekullueshme!

gezuar-ditelindjen-moter-ti-je-ylli-im

gezuar-ditelidjen-moter

motra-ime-urime-per-ditelindjen

urime-per-ditelindje-motres-me-elegante

urime-per-ditelindje-motres-time-te-dashur

urime-per-ditelindje-per-motren-time-zemer

ШОКИРУЮЩИЕ НОВОСТИRelated News


Epson portable photo storage
Wondershare photo recovery trial version
Boxcars with shackles photos
Black and white photo wall
Eva marcille photo gallery
Kris kristofferson photos a star is born
The little things photography