Foto te bukura me vajza

Закрыть ... [X]

 • 09-04-2010, 11:32

  te nderuar antare kudo ce jeni.ju kisha lutur te me ndihmoni.se shpejti do behem baba i nje vajze dhe jam ne kerkim te ndonje emri te bukur dhe modern per femin .jo emer fetar.
  nese keni eman en shoqeri ne familje etj.ju kisha lut mos i publikoni librat me emra se i kam.
  nese ka antare nga shqiperia ata kan emra e bukur
  faleminderit

  Përgjigju Duke Cituar Përgjigju Duke Cituar
 • 09-04-2010, 11:35

  Dea, Mia, emra te thjeshte , te bukur.

  Përgjigju Duke Cituar Përgjigju Duke Cituar
 • 09-04-2010, 12:06

  Klea, steisi.............

  Jeto sot se neser nuk i dihet

  Përgjigju Duke Cituar Përgjigju Duke Cituar
 • 09-04-2010, 12:12

  Frodiana (Frodi, Diana, Ana)
  Aleksi (Ale, Isi)

  Përgjigju Duke Cituar Përgjigju Duke Cituar
 • 09-04-2010, 14:47

  Nuk e di sa "modern" mund te jene :
  BESJONA, BESARA, AIDONA, EDLIRA, SARA, NORA, ARTA...

  Përgjigju Duke Cituar Përgjigju Duke Cituar
 • 09-04-2010, 14:51

  Ylionë
  Elida
  Lea
  Trëndafil
  Fauna
  Fjona
  Suela

  Perënditë caktuan që, para suksesit, njeriu të djersitet.
  Hesiodi

  Përgjigju Duke Cituar Përgjigju Duke Cituar
 • 09-04-2010, 15:12

  Keisi eshte emer i bukur.

  Perchè er coro che famo tutti quanti insieme
  dice LAZIO sei grande te volemo bene!

  Përgjigju Duke Cituar Përgjigju Duke Cituar
 • 09-04-2010, 15:28

  Marinela--Mari -Ela-Ina

  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."

  Përgjigju Duke Cituar Përgjigju Duke Cituar
 • 09-04-2010, 15:35

  Bombona,Izadora, Sueda, E pa njohura,Tetovarja ,Pranvera,etj
  Dardana,qendresa ,Njomza......>>>> kto emra i kom per shpirt.

  Ndryshuar për herë të fundit nga ganimet : 09-04-2010 më 15:38

  Përgjigju Duke Cituar Përgjigju Duke Cituar
 • 09-04-2010, 15:39

  lena, Drane, linda.

  HISTORY HOLDS
  for the time to come and share.

  Përgjigju Duke Cituar Përgjigju Duke Cituar
 • 09-04-2010, 16:09

  Leandrra , Erlina , Erina , Olisa . Ndoshta te pelqejn prind i ardhshem .

  Ndryshuar për herë të fundit nga dalina22 : 09-04-2010 më 16:11

  Përgjigju Duke Cituar Përgjigju Duke Cituar
 • 09-04-2010, 19:48 #12

  Sara....Kejsi...Stella...Greisi...

  Non mollare mai !!!!

  Përgjigju Duke Cituar Përgjigju Duke Cituar
 • 09-04-2010, 20:24

  Paj spo di ti thua jo emer fetar mirpo po të tregoj një gjë edhe emer modern edhe fetar por edhe që pelqehet ketu nga parafolsit e mi është Sara
  P.S Nëse kerkojmë emra tjerë mua po më bien ndërmend keta: Emine, Esma, dhe Aida por sigurisht që ka plot, si do që të jetë prapë qendroj prapa asaj të parës sepse më duket emri më i bukur Sara

  Përgjigju Duke Cituar Përgjigju Duke Cituar
 • 09-04-2010, 20:32

  Iliada, emër shumë i bukur, nuk do kesh probleme as ne Evrope as ne Amerike as askund me kete emer .
  PS.: Me shendet goca vetem mos i vej ndoje emer qe mund ti vije turp ta mbaje kur te rritet.

  You may stop this individual, but you can't stop us all... after all, we're all alike.

  Përgjigju Duke Cituar Përgjigju Duke Cituar
 • 09-04-2010, 20:33

  Kaltrina ose Fjolla
  Ndërsa emrin më të bukur dhe më modern për goca nuk ta tregoj , do ta ruaj për vete, kur të bëhem prrind.

  Life's too short to remove USB safely.

  Përgjigju Duke Cituar Përgjigju Duke Cituar
 • 09-04-2010, 21:01

  Mendimi im eshte qe mos ta kerkosh emrin nga te tjeret.Emrin qe duhet te mbaj femija jote duhet te ket kuptim.Po nuk i dite kuptimin mos ja vendos!!.Ai femije sjell gezim ne familjen tende,ndryshon dhe jeten e ciftit!Ne nje te ardhme femija jot do te kerkoj edhe arsyen .Pse me zgjodhe kete emer???Mendohu mire para se t'ja vendosesh!Mbase kur ta lindesh do ndjesh tamam se c'fare emri meriton ai femije.Se ne ato caste do te provosh dhe do dish te pershkruash gjendjen tende emocionale qe sjell ardhja ne jet e nje femije)))

  Ndryshuar për herë të fundit nga Elonaa : 09-04-2010 më 21:05

  Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

  Përgjigju Duke Cituar Përgjigju Duke Cituar
 • 10-04-2010, 04:38

  adriana
  Marcela
  Marigena
  Juliana

  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."

  Përgjigju Duke Cituar Përgjigju Duke Cituar
 • 10-04-2010, 05:06

  Erjola, Sara. Ina. Ana, Ani, Trejsi, Uarda, Ola, Alesia, Anja etjjj se nuk po me kujtojhen per momentin.
  Ps: Lindje te mbare.....U befte nje goc e bukur dhe e zgjuar....

  Përgjigju Duke Cituar Përgjigju Duke Cituar
 • 10-04-2010, 05:21


  Ja disa emra qe me pleqjne
  Milena, Tesa, Tonia, Lea, Zoe, Stesi, Olinda, Miliana .....

  Përgjigju Duke Cituar Përgjigju Duke Cituar
 • 11-04-2010, 22:13

  CitimPostuar më parë nga BaNeSaXhIe Lexo Postimin
  Ja disa emra qe me pleqjne
  Milena, Tesa, Tonia, Lea, Zoe, Stesi, Olinda, Miliana .....
  Milena....emeri vjeter slav tipik serb perkth. ....e perkdhelur e, e dashur
  Tesa(Tes) emer i mar nga nje liber letrar(anglosakson) poashtu nuk eshte modern
  Tonia bastardim i emrit slav Tanja
  Lea ,Zoe ?! te pa kuptimt
  Stejsi duhet shkruar Stacy emer i vjeter anglez
  Olinda?!
  Miliana emer i vjeter rural nder serbet dhe posaqerisht malazezet! Përgjigju Duke Cituar Përgjigju Duke Cituar

ШОКИРУЮЩИЕ НОВОСТИRelated News


Changi pow camp photos
Fotoraf tuval bask fiyatlar
Herpes inside mouth photos
Fotobearbeitung software free download
Kia carens 2018 photos
Digital photo printing walmart
Photo printing in houston