En tatli bebek fotolari


Yaklaşık 2 sene önce benden sebepsiz yere ayrılan kız arkadaşımı geri getirebilmek için şans eseri denk geldiğim bir medyumla başlayan uzun yolculukta bu sefer doğru kişiyi buldum ümidiyle en az 15-20 farklı medyumum diye geçinen kişiye büyük paralar kaptırmış biri olarak “ben yandım siz yanmayın” düşüncesiyle burada yaşadıklarımı paylaşma ihtiyacı hissettim. Her aradığım kişi (bunlara medyum veya hoca demeye dilim varmıyor) hemen hemen benzer şeyleri söyledi ve hepsi de önce paradan bahsetti. 2 günde kesin çözüm diyenden tutun da 5 günde %100 garanti deyip benden 10000 liranın üzerinde tutarlar isteyenlere kadar birçok farklı kişiye denk geldim ve birçoğuna da çaresizlikten inanmak ve yine çaresizlikten para göndermek durumunda kaldım. Bazıları ödemeyi alana kadar her saat arayıp para nerede kaldı diye sorarken ödemeyi geçtikten sonra telefonlara bile çıkmayıp engelledi, bazıları vefk yani muska diye fotokopi kağıt yolladı, bazıları hiçbir şey yollamadı, yine bazıları da birkaç haftada bir yok üzerinde büyü çıktı 300 lira daha göndermen lazım, yok senin çalışma için yeni malzeme almam gerekti 500 lira daha istiyorum diye sonradan baştan anlaştığımız fiyat haricinde tutarlar istemeye başladılar. Burada bunları isim isim paylaşacağım. İsteyen herkes de yorum olarak siteye katkıda bulunabilir ve tecrübelerini anlatarak işlem yaptırmayı düşünen dostlara değerli yorumlarıyla yardımcı olabilirler. Bu dolandırıcı ve sahtekarlar en azından bu şekilde sergilensinler ve iplikleri ortaya çıksın.

İlk gittiğim hoca Medyum Adem diye biriydi. Paramı aldıktan sonra telefonlarıma bile çıkmadı. Başka numaradan arayınca da sesimi duyunca yüzüme kapatmaya başladı. Sonrasında para gönderdiğim ve dolandırıldığım hocaların isimleri:

Medyum Ali Kaya, Ali Güven, Medyum Ali Aydın, Medyum Ali İhsan, Medyum Ali Bahadır (Bu beşi aynı kişidir ve ne gerçek isimleri Ali’dir, ne de soyadları Kaya, Güven, Aydın, İhsan veya Bahadır, birazdan bahsedeceğim Ali Hoca’nın taklidi olarak türemişlerdir), Medyum Olcay, Medyum Hakan Büyük, Medyum Oktay, Medyum Mustafa Genç, Medyum Doğukan Ekmekçi (99 doğumlu bir çocuk, başka isimler de kullanıyor, bu isme ve soyada ait hesap numarası görürseniz kesinlikle uzak durun), Medyum İbrahim, Medyum Emir, Medyum Seyit Ali (Bu üçüne de özellikle dikkat çekmek istiyorum. Dördü beraber çalışmaktadır ve sitelerine ak sakallı dede fotoğrafları koyarak insanları kandırmaktadır. Gerçekte hepsi de 20li yaşlarda ve zaten banka hesap bilgileri de kendilerine ait değil. Parayı gönderdikten sonra bir daha kendilerine ulaşmanız imkansız), Medyum Nurhak, Medyum Zamir, Medyum Doğru, Medyum Riyad, Medyum Kosta, Medyum Hızır, Medyum Azize, Medyum Özcan, Medyum Umut Çağlar, Medyum Miraç Kaya, Medyum Bahtiyar, Medyum Levent, Medyum Atakan, Medyum Önay, Medyum Cafer, Medyum Deste, Medyum Sümeyye, Medyum Yasin, Medyum Kadir, Medyum Bahar, Medyum Haluk, Medyum El Rashid, Medyum Hüddam, Medyum Oğuz, Medyum Şenol, Medyum Ebrar, Medyum Selamet, Medyum Rahman Hoca, Medyum Semiha, Medyum Hasan, Medyum Emrah, Medyum Musap, Medyum Efe, Medyum Halafzade, Medyum Havva, Medyum Selma, Medyum Barış, Medyum Egemen, Medyum Metin, Medyum Duygu, Medyum Atanas, Medyum Şehzade, Medyum Ayhan, Medyum İlim Hoca, Medyum Asaf Hakkı, Medyum Şule Anne, Medyum Yusuf, Medyum Kilitçi Hoca, Medyum Tara, Medyum Joseph, Medyum Janel, Medyum Meliha, Medyum Mesut, Medyum Bilen, Medyum Harun, Medyum Ayşe, Medyum Deniz, Medyum Rabia, Medyum Orhan, Medyum Cüneyt, Medyum Şükran, Medyum İskender, Medyum Ebru, Medyum Kenan Teke, Medyum Uğur Bozkurt, Medyum Mustafa Sakarya, Medyum Feridun, Medyum Nihat, Medyum Alex, Medyum Ercan, Medyum Mahmut Kılıç, Medyum Meryem, Medyum Yılmaz Eren, Medyum Hakan, Medyum Özcan, Medyum Fikriye, Medyum Rahime, Medyum Fazilet (Fikriye, Rahime, Fazilet ve Selim aynı kişidir parayı aynı hesapta topluyorlar), Medyum Bülent, Medyum Nergiz, Medyum Aslan, Medyum Salih Memişoğlu, Medyum Zeynel Eroğlu, Medyum Selim, Medyum Haktan, Medyum Emre Aktaş

(Liste gerçek hayattan tanıdığım ve emin olduğum arkadaşlarımın dolandırıldığı isimlerle genişletilmiştir. Birçok dolandırıcı ismini belirli aralıklarla değiştirdiği için yeni isimleri de listeye eklendiğinden liste uzamaktadır.)

Bu kişilere paranızı kaptırmayın. Telefonda söylediklerine aldanmayın. Bu insanların hiç mi Allah korkusu yok? Hiç mi diğer tarafı düşünmüyorlar? Bu yolda kaybettiğim para bir yana her yeni işlemde bana verilen süreye güvenerek her yeni güne yeni bir umutla uyanmak ve gün saymak ama neticesinde hiçbir sonuç alamamak beni en çok üzen. Sizi şu konuda uyarmak istiyorum ki bunların burada kullandıkları isimler bile sahte. Hesap bilgilerini istiyorsunuz başka başka isimler çıkıyor ve sorunca da malzemecimin hesabı, muhasebecimin hesabı diye bahane uyduruyorlar. Kendi adlarını kullanmaktan bile acizler. O yüzden internette kullandıkları isimle banka hesap bilgilerindeki isim uyuşmayan kişilere asla para göndermeyin bunların hemen hepsi dolandırıcıdır.

Tabi şunu da belirtmem gerek… Bu dolandırıcılardan sonra artık içimde hiçbir umut kırıntısı kalmamışken yine çaresizlikten hoca aramaya devam ettim ve Allah karşıma sonunda işini hakkıyla yapan ve doğru dürüst birini, Ali Hoca’yı çıkardı ve sonunda yüzüm güldü. Yaptığı aşk ve bağlama çalışmasında bana verdiği sürenin yarısı bile dolmadan 1 yıldır yüzümü bile görmek istemeyen, attığım mesajlara, aramalara cevap vermeyen kız arkadaşım duygu değişimleri yaşayarak sürpriz bir şekilde bana geri döndü. 2 aydır da Allah’a çok şükürler olsun mutlu bir şekilde geçinip gidiyoruz. Belki ben ancak 10’dan fazla hocaya para kaptırdıktan, 1 senemi kaybettikten, umutlarımı yitirdikten sonra mutlu sona ulaştım ama en azından bu yazıyı okuyan dostlar en baştan problemlerini çözsünler diye bu hocamın da adını anmak istedim. Bu arada piyasada Ali ismini kullanan birçok farklı kişi bulunuyor. Bahsettiğim Ali Hoca’nın telefon numarası 05355906275, email adresi sitesi www.medyumali.com ‘dur. Bunları da belirteyim ki Ali Güven, Ali Kaya, Ali Aydın gibi dolandırıcılığı meslek haline getirmiş başka Alilere gidip benim yüzümden mağdur olmayın… (Kendisinin hesap bilgileri de kendi adınadır)

Bu sayfada herkes sansürsüz bir şekilde kendi yorumlarını, tecrübelerini yazabilir. Lütfen siz de yorumlarınızla derdine derman arayan dostlarımıza yol gösterin…Related News


Photos of anime couples
Photo editor photo effects
All access photo splash news
Lulu photo book pricing
Photo of mumbai city